PRACA

  1.

    BIOCORP zaprasza zainteresowanych studentów do odbycia praktyk studenckich

    w dziale administracyjnym naszej firmy.

    Ofertę kierujemy do osób:

    - studentów kierunków administracji, zarządzania lub pokrewnych

    - biegle posługujących się pakietem Office, w szczególności MS Excel

    - posiadających dobrą znajomość języka angielskiego

    - odpowiedzialnych, poważnie podchodzących do powierzanych im obowiązków

    - samodzielnych i zorganizowanych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja @ biocorp.pl

    w dziale produkcji i spedycji naszej firmy.

    - studentów kierunków biologicznych, biotechnologicznych i pokrewnych

    - doświadczeniem w pracy z podłożami mikrobiologicznymi

    BIOCORP poszukuje:

    PRACOWNIKA MAGAZYNU (1 stanowisko)

    Zakres zadań:

    • praca w magazynie handlowym, przygotowywanie przesyłek
    • kontrola stanów magazynowych oraz kontrola obiegu dokumentacji
    • realizacja wydań i zakupów towarów handlowych
    • współpraca z Działem Produkcji w zakresie organizacji łańcucha dostaw i obsługi klienta

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w magazynie – mile widziany były pracownik hurtowni farmaceutycznej lub hurtowni odczynników
    • biegłość obsługi komputera – pakiet MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja @ biocorp.pl

    Producent wyrobów medycznych do bakteriologicznej diagnostyki „In vitro” poszukuje:

    PRACOWNIKA DZIAŁU PRODUKCJI / TECHNIKA LABORATORYJNEGO

    Miejsce pracy: Warszawa

    • przygotowywanie materiałów do produkcji
    • monitoring środowiska produkcyjnego

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie (wyższe będzie dodatkowym atutem)
    • znajomość specyfiki pracy laboratoryjnej
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność, duża operatywność, zaangażowanie

    Firma oferuje:

    • praca w pełnym wymiarze czasu pracy
    • szkolenia praktyczne i teoretyczne

    możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

Partnerzy
  • edma
  • TCS
  • ProLab
  • ElITechGroup

Koszyk

Logowanie

X

c